Error message

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor in require_once() (line 3138 of /home/harveast/domains/harveast.com/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor in require_once() (line 113 of /home/harveast/domains/harveast.com/public_html/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

HarvEast запустив в Донецькій області другу чергу зрошення

04 Jun 2018

1 червня 2018 року HarvEast ввів в експлуатацію другу чергу зрошення, яка забезпечує поливом 740 га землі Мангушського району Донецької області.

Для ділянок гібридизації кукурудзи, соняшнику, озимого і ярового ріпаку, а також озимої пшениці  в поточному році придбали і запустили в роботу 7 дощувальних машин: 5 секційних, 1 фронтального типу та 1 кругову. Крім цього HarvEast за власні кошти бурить свердловини для подачі води на поля, будує нову і відновлює вже існуючу інфраструктуру.

В ході реалізації проекту зрошення в 2018 році створено 14 нових робочих місць. Сезонні польові роботи на зрошуваних ділянках додатково дозволять залучити 200 осіб з числа місцевих мешканців.

Нагадаємо, першу чергу зрошення з двома дощувальними машинами агрохолдинг запустив у 2017 році для поливу 350 га.

У наступному році в планах HarvEast ввести в експлуатацію ще 9 дощувальних машин на 900 га в Донецькій області. Всього ж за п'ять років заплановано забезпечити зрошенням не менше 5 тис. га оброблюваних земель. На сьогодні засвоєні інвестиції в проект склали близько $ 2,5 млн.

«Впровадження зрошення стало для HarvEast одним з найбільш важливих стратегічних проектів. Не секрет, що на південному сході країни - в зоні ризикованого землеробства - без поливу отримувати хороший врожай дуже складно. А нам необхідний гарантовано високий результат, бо ми активно розвиваємо насіннєвий напрямок, в цьому році почали співпрацю вже з чотирма великими міжнародними компаніями, будуємо свій насіннєвий завод», - зазначає генеральний директор HarvEast Дмитро Скорняков.